طراحی پاویلیون عظیم برای سفر شما به دنیای تکنولوژی

//طراحی پاویلیون عظیم برای سفر شما به دنیای تکنولوژی

طراحی پاویلیون عظیم برای سفر شما به دنیای تکنولوژی

طراحی پاویلیون

تحریریه معماریا

طراحی پاویلیون آلمان در نمایشگاه اکسپو دبی ۲۰۲۰ یک کانسپت منحصربه فرد از طراحی غرفه به شمار می رود که کانسپتی برای ارائه تکنولوژی های دیجیتال این کشور می باشد. طراحی غرفه با نیم نگاهی به مسئله پایداری، شبکه ای از سیستم های مدولار و شبکه بندی شده را ارائه می دهد که بر اساس یک الگوی غیرمنظم است. طراحان سیستم ساخت و مدیریت این غرفه را در ۶ پلت فرم ارائه داده اند که بیشتر بر روی مفهوم یک نمایشگاه مشارکتی و تعاملی تمرکز کرده است. تیم طراحی  graft ساختار مجموعه را به شیوه ای طراحی کرده که پاویلیون از هر بخش قابل مشاهده باشد.
طراحی پاویلیون
سیرکولاسیون پاویلیون مانند یک رودخانه مواج است و بازدیدکنندگان را در طول پروژه به حرکت سیال وا می دارد. یک اتاق بزرگ در قلب این مجموعه بزرگ وجود دارد که مفهوم منابع دانش، علم و تکنولوژی را به واسطه وسایل تجسم می بخشد. این فضای متغیر که خود را با منبع دانش و منطق به واسطه عناصر و آبجکت های درون غرفه به نمایش می گذارد، یک حس تنش زا را به صورت ملایم خلق می کند.
طراحی پاویلیون
سازه غرفه به دلیل سیستم ترکیبی و مدولاری که دارد، به راحتی نصب و جدا می گردد. همچنین این سیستم به دلیل اینکه از اجزای ریز و متعدد تشکیل شده، به راحتی قابل بازیافت می باشد. تیم ساخت به راحتی می تواند تمام اجزای مربوط به غرفه را در کمترین زمان ممکن باز کند و از آن در یک فضای یا مکانی دیگر بهره ببرد. این غرفه بیانگر این موضوع می باشد که بتوانیم پاویلیون های بزرگ با عملکردهای متنوع و تعبیه سیستم های جابجایی روز (مانند پله برقی و آسانسور) را در این فضاهای موقت تعبیه کنیم.
طراحی پاویلیون
طراحی پاویلیون
طراحی پاویلیون

توسط |۱۳۹۷/۷/۱ ۱۸:۵۵:۱۵مهر ۱ام, ۱۳۹۷|تکنولوژی|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه